İnci Gemi İşletme Ltd. Şti.

Personel Departmanı

İnci Gemi İşletme Ltd Sti olarak işletmemiz altında bulunan gemilerin ihtiyacı olan personel donatımını donatan firmaların acentası olarak sağlamaktayız.

Şirketimize başvuru için;

1- BURAYA tıklayarak açılan başvuru formunu doldurup, bilgisayarınıza kaydettikten sonra aşağıdaki e-mail adresine gönderin.  

2- Veya; Lütfen eposta, telefon veya faks yoluyla bizimle iletişime geçip boş personel başvuru formu isteyip onu doldurun.

Özgeçmişiniz veritabanımıza eklenecektir ve uygun bir pozisyon doğduğunda sizinle iletişime geçilecektir.

Tel: +90 212 2382230 / Dahili 1222
Fax: +90 212 2539911

 

 

 Garanti Altında Olmayan Hususlar

Sitede "olduğu gibi", "elde edildiği gibi" temeliyle yayınlanmakta olan bilginin kanuni, zımni veya açık ifade yoluyla hiç bir şekilde garantisi verilmemektedir. Siteyi kullanımınızdan doğabilecek riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır. Sitenin, erişmek istediğiniz her an kullanımınıza açık olması, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi, erişimin kesintisiz olması, bilgi iletiminde gecikme/ başarısızlık/ hata/ kasıtsız ihmal veya kayıpların olması, virus ya da diğer bulaşıcı veya yok edici özelliklerin bulaşması veya bilgisayar sisteminizde herhangi bir zararın oluşması konusunda şirket sorumlu olmayıp herhangi bir garanti de vermemektedir. Bilgi ve/veya ekipmanınızın yeterli şekilde korunması, yedeklenmesi ve bilgisayar virüslerine veya diğer zarar verici özelliklere karşı yerinde ve uygun önlemlerin alınmasında tüm sorumluluk size aittir.


HTML5 templates